...Wisła Płock 2001     KS Drukarz 2001     3:3  (1:0)

Z piekła do nieba kończąc na niedosycie

...

Wiatr. On dziś dawał przewagę.

Pierwsza połowa to nasza gra pod wiatr a to w dniu dzisiejszym nie było rzeczą łatwą. Mimo to stworzyliśmy sobie szanse na zdobycie gola. Niestety szansy nie wykorzystaliśmy za to gospodarze wyprowadzili doskonałą kontrę i otworzyli wynik meczu. Pierwsza połowa dla Wisły, choć nie była to znacząca przewaga. Drukarz popełniał jednak błędy które musiały być skorygowane w drugiej części spotkania.

Druga połowa zupełnie inna. Już pierwsza z pozoru niegroźna sytuacja doprowadziła do straty drugiej bramki. Wydawało się że mecz się już skończył. Nie tym razem :). Wiatr tym razem pomagał drużynie KSD2001 i pomimo utraty drugiej bramki nie załamała się. Walczyła. Przewaga była widoczna, ataki nie ustępowały czego efektem były zdobyte w krótkim czasie dwie bramki... 2:2... znowu jesteśmy w grze. KSD nie zwalnia, atakuje i zdobywa trzecią bramkę. ŁAŁ. Tego nikt się nie spodziewał. Gra wyglądała doskonale jednak jak się okazuje to za mało. Prosty błąd pozwolił gospodarzom wyrównać w doliczonym czasie gry.

Brawa za serce do walki. Po obu stronach. Mecz naprawdę mógł się podobać a nauka dla młodych piłkarzy płynie jedna.. 2:0 to nie zwycięstwo.... 2:3 to jeszcze nie wygrana.

Ps. Mecz z Białymi Orłami to gładka wygrana 3:0

Polonia - Drukarz... tu niestety dobra gra nie pozwoliła na zdobycie pkt. a sędzia zepsuł widowisko uznając bramkę z ewidentnego spalonego która ustawiła dalsze loty spotkania. skończyło się 2:0 dla Poloni